Xiaomi Dinamik RAM tam cihaz listesi!

0
100
gösterim

Xiaomi, yepyeni bir özellik olan RAM genişletmeyi, yani Sanal RAM‘i dağıtmaya başladı, bu son özellik MIUI 12.5 arayüzünü çalıştıran bazı akıllı telefon kullanıcıları için şuanda mevcut olarak sunulmuştu.

RAM Genişletme Nedir – Sanal RAM, akıllı telefonun RAM kapasitesini 2 GB veya daha fazla artırabilen bir teknoloji. Bu, ortalama 4 GB cihazın 6 GB veya daha fazla RAM kapasitesi alabileceği anlamına geliyor. Sanal RAM bildiğiniz üzere Windows’da kullanılan bir çeşit RAM arttırma olarak biliniyordu. Böyle bir özelliğin telefonlara gelmesi çok güzel bir gelişme.

Xiaomi Sanal RAM tam liste!

Xiaomi, güncellemeyi Redmi Note 10 Pro 5G’ye çıkardı, 2 GB Sanal RAM Genişletme getiriyor. Yani 6GB veya 8GB RAM’e sahip bir cihaz için sırasıyla 8GB veya 10GB RAM alacak. Ka c per Skrzypek adlı tanınmış bir twitter blogger’ından bir sızıntı, şimdiye kadar Dinamik RAM Genişletme özelliğini alan Xiaomi cihazlarını ortaya çıkardı.

XIAOMI DİNAMİK RAM GENİŞLETME (SANAL RAM) CİHAZ LİSTESİ

[Son Güncelleme: 21 Ağustos]

Mi Mix 4

Mi 10T Lite

Mi 10 Lite

Redmi Note 8

Redmi 9T

Redmi Note 9 5G

Redmi Note 9T

POCO X3 GT

[Önceki Güncelleme: 08 Ağustos]

Redmi Note 10 Pro 5G

Mi 11

Mi 11 Pro

Mi 11 Ultra

Mi 11i

Mi 10

Mi 10 Pro

Mi 10 Ultra

Poco F3

Şimdiye kadar Xiaomi, bu özellikleri Çin‘in beta sürümünde ve bazı sınırlı cihazlara yayınladı. Ancak, önümüzdeki aylarda daha fazla akıllı telefonun bu listeye girmesi bekleniyor.

Xiaomi güncellemeleri ve Sanal RAM hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin