Xiaomi kablosuz kulaklık modelleri indirimde!

0
44
gösterim

Pazara getirmiş olduğu bütçe dostu akıllı telefon modelleri ile bilinirlik kazanan Xiaomi, giyilebilir teknoloji sektöründe de yükselmek istiyor. Çin merkezli teknoloji devi, hem akıllı saat alanında hem de kablosuz kulaklık alanında çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettiriyor. Özellikle fiyat/performans anlamında iyi işler başaran kablosuz kulaklık modellerinin çoğu, Xiaomi üretiminden çıkıyor. Bu kulaklıkların fiyatları zaten oldukça uygun ancak yapılan indirimler bahsi geçen ürünleri daha da uygun hale getiriyor.

Xiaomi kablosuz kulaklık modelleri indirimde!

Xiaomi‘nin en ucuz kablosuz kulaklık modeli ise hali hazırda 119,90 TL’den satılıyor. Haylou GT1 ismindeki bu kulaklık telefon görüşmeleri için istenen performansı sunmasa da, asıl amacı müzik dinlemek olanlar için biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Tüketiciler böylece oldukça uygun bir bedel karşılığında karmaşık kablolardan kurtuluyor ve günlük yaşamını çok daha kolay hale getiriyor.

Üstelik bu kulaklıklar her telefonla uyumlu olarak çalışıyor ve herhangi bir bağlantı sorunu da yaşatmıyor. Dolayısıyla hem çok fazla para ödemek istemeyen hem de kablolu kulaklıklardan kurtulmak isteyenler için Xiaomi kablosuz kulaklıklar oldukça uygun diyebiliriz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kulaklığın bir üst modeli olan Haylou GT1 Pro ise hali hazırda 139,90 TL’den alıcı buluyor. Aralık ayına girildiğinde Haylou GT2 158,00 TL, Xiaomi Redmi Airdots 132,21 TL, Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 135,90 TL’lik fiyatları ile dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy F62 Geekbench’te ortaya çıktı! İşte özellikleriMobil

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin